ВИЦ

Маж и жена се возат со часови во автомобил, по една голема караница не зборуваат еден со друг. Така возејќи се минуваат низ некое село.Во дворот на една куќа здоогледуваат две свињи како се прпелкаат во калта.Мажот со кренат нос: - Еј види, изгледа некои твои роднини? А жената мртва-ладна: - Да, свекорот и свекрвата.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Февруари 2018 16:03 Љубов & Секс
Правилен пристап за решавање проблеми со партнерот

Секоја љубовна двојка минува низ бродоломи, но треба да знаеме како да ги менаџираме...

За да ги решите проблемите во вашите односи мора да се потрудите суптилно да ги решите. Ако сакате совет, би сакале да ви соопштиме да не чекате премногу време за да разговарате за проблемот или причината за расправата кога имате кнедла во грлото.

Значи, мора да имате редовна комуникација, особено во конфликтни ситуации и да биде тоа што побрзо. Мора на ситуацијата да и пристапите со отворен ум и објективно, без разлика дали е туѓа или ваша грешката. Ако е ваша, признајте.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...