ВИЦ

Плавуша се јавува:
- Извинете, дали е тоа бројот 111-222?

Од другата страна друга плавуша:
- Не, го добивте бројот сто и единаесет, двесте дваесет и два.
- Во ред, извинете што ве разбудив.
- Нема проблем, и така ми ѕвонеше телефонот.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Љубов & Секс
Истражувањата на институтот во Манчестер покажува дека сексуалниот живот во 80-те и 90-те е подобар...
Замислете, отишла на карневалот во Рио со дечкото, му се качила на грбот, а кога ја спуштила глават...
Истражување докажа дека хетеросексуалните жени поретко доживуваат оргазам во споредба со лезбејките...
Истражувањата докажаа дека просечното траење на сексот се од 5,5 до 7,5 минути...
Ако сакате да знаете што ве чека во кревет со некој од хороскопскиот знак на Риба, проверете одоздо...
Новото истражување докажува дека мажите се најмалку верни кога ќе ја поминат 55 година од животот.....
Третманот Љубовна магла трае 30 минути, кој ги изложува вашите најинтимни делови на температура од...
Млад пар е сниман за време на секс додека се возел на мотор...
Усните се најсензуалниот дел од женското лице...
Професорка од средно училиште имала афера со ученик 6 месеци...
Вљубеното момче решило да ја запроси девојката со виолина и цвеќе, а таа сурово го одбила пред сите...
Мајката на ученичката влегла во собата без да знае за ситуацијата и се шокирала...
И ги ставил рацете на потесниот дел меѓу нозете...
Градот Патаја во Тајланд има околу 27.000 проститутки, што доаѓа по една на пет мажи во источниот д...
Луѓето со нулта крвна група се најдобри за сексот и можат да даваат крв за сите останати крвни груп...
Халтерите се модерни и сега, а и во минатото...
Страница 10 од 211


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...