ВИЦ


Овци

Отишле полицајци во едно село и виделе цело стадо овци, па едниот му вика на другиот:
- "Ајде да земеме една овца па дома ќе ја испечеме".

Кога излегле од пасиштето, доаѓа овчарот и вика:
- "Вие сте сигурно полицајци".
- "Ма немој, а како знаеш ти?"
- "Па од сите овци, вие го земавте баш шарпланинецот."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Љубов & Секс
Бели хеланки, црвен градник и Мајкл Џексон во позадина...
Лорен Харис (40) е популарна британска водителка и учесничка на тамошниот Голем брат...
Поради поразот на Јенките, во Њујорк еден пар одлучил да ја изгасне тагата со секс...
Многу луѓе знаат да се бунтуваат против разменувањето на нежности, а често и самите парови избегнув...
Познатиот британски музичар сер Боб Гелдоф (65) е познат по неговите хуманитарни концерти, кој пре...
Нашето општество уште не прифаќа врски меѓу постари жени и помлади мажи...
Острог е манастирот за кого велат дека одите таму со грижи, но излегувате полни со позитивна енерги...
Неодамна започнаа полемики на социјалните мрежи за тоа дали треба спасувачите на плажите да бидат ...
Прилично храбриот маж одлучил да ги обрне нештата наопаку...
Го претепаа мажот и го искинаа и го оставија гол на улица...
Професорката по глума Сара Бартон (36) признала дека е во сексуална врска со ученичка во Есекс школ...
Кога дознала дека сопругот ја изневерува, не сакала да му остане должна...
Одржувањето на здравите врски не се лесна работа, секогаш треба да се има трпение и волја...
Дамата е фотографирана на бензинска пумпа во Малибу...
Вистина е дека постојат некои луѓе што повеќе ни одговараат од други, а телото тоа го препознава...
Мажот не мастурбирал 700 денови и вели дека апстиненцијата му дала супермоќи...
Страница 5 од 211


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...