ВИЦ

Венчавка

Гледа мажот ТВ и се дере:
- "Неее, што правиш будало?"
Доаѓа жената и го прашува:
- "Што се дереш драги, што се случи?"
- "Ништо, ја гледам нашата венчавка!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Македонија
Многумина кога ќе видат убава девојка со стил и вештина за позирање, веднаш ја нарекуваат „...
Нашата земја во јануари оваа година во најголем број ја посетиле Грци, Албанци, Срби, велат подат...
Сеф тежок околу 400 килограми во кого имало повеќе од два милиони денари (околу 32.000 евра) е ук...
Од сопственик на менувачница (76) во Охрид утринава се украдени 120.000 евра...
Есма Реџепова и Влатко Лозановски ќе ја претстават нашата земја на 58 натпреварување за Песна на ...
28 прекрасни фотографии од нашата Република Македонија под снежна покривка...
Турските телевизииски серии ќе бидат заменети со серии од македонска продукција, најави министеро...
Интернет страницата на претседателот на Македонија Ѓорѓи Иванов вчера е нападната од хакери од Ко...
На радост на фановите ширум Балканот, до крајот на годината светлото на денот ќе го види една, а ...
Прекрасно место исполнето со многу голема историја, бескрајни предели кои што не ве оставаат рамн...
Протекоа слики од луда и пијана секс забава, во која учесници се и неколку македонски политичари....
Македонското дуо ДНК вчера снимија нов спот за песната „Диско Џунгла“ заедно со пејач...
Трејлерот за македонскиот филм „Максим“ на Кирил Трајковски е веќе објавен, а пролетв...
Како и секоја година, Коста Бургов ви подарува календар...
Три девојки и еден дечко од Штип се степале поради закажаниот групен секс...
Девојче од Република Македонија, кое има 13 години е најмладиот регистриран алкохоличар во нашата...
Страница 2 од 4


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...