ВИЦ

Трпе оди во болница и на докторката и вика -Докторке имам голем проблем,слушам гласови.
-Каде. прашува докторката.
-Кога ќе зборам на телефон.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Македонија
Македонскиот новинар Зоран Божиновски го препознал Загреб како најсигурно место за претставување ...
Вакво нешто се нема случено во Македонија...
Во недела, во 22:30 часот на плоштадот во Струмица преку телескоп ќе може да го набљудувате вечер...
Група ентузијасти и фанови на Хари Потер денеска го објавија првиот број од „Гласот на Хедв...
Коста не ги остава своите фанови без календар...
Ве известуваме дека ние од Здружението за НЕ менување на името Македонија...
Британските психолози тврдат дека успеале да пресметаат за колку време една жена проценува дали м...
Деветнаесет годишната Стефани Борисова ја презеде круната на синоќешниот избор во Скопје и стана ...
Вечерва во Струмица се очекува да допатуваат повеќе од 60.000 илјади посетители...
Голем хуманитарен концерт "Со хуманост кон светлината" ќе се одржи вечерва, на ден пред родендено...
10 работи кои не сте ги знаеле за Македонија...
Струмичката театарска екипа премиерно ќе ја изведе претставата „Феничанки“ од Еврипид...
Почнува летната сезона во Дојран, а со тоа и жешките журки...
Охридското езеро и пештерите Врело, во вториот круг...
Нуркачите го украсија Охридското езеро со новогодишна елка...
Страница 3 од 4


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...