ВИЦ

- Тато ако те нападне тигар, шо ќе правиш?
- Попара ќе го напраам!
- А ако те нападне лав?
- Ќе го смачкам ко комарец!
- А ако те нападнат и лавот и тигарот истовремено?
- Ќе ги скршам бе, салата ќе ги напраам.
- Тато бе... тебе изгледа само од мама ти е страв.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп музиката...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...
Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IWC Schaffhausen...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај прозорецот...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...
Црните чизми до глуждовите украсени со ременчиња, копчиња, кованици и бисери, се хит оваа сезона...
Американскиот бјути бренд CVS Pharmacy го остави Фотошоп во историјата...
22годишната пејачка Хасли привлече големо внимание на доделувањето на iHeart радио наградите...
Криси Тајген, сопругата на пејачот Џон Леџенд, одвреме-навреме се облекува провокативно...
Страница 1 од 218


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...