Петок, 21 Април 2017 11:29 Мода & Убавина
Фармерскиот едноделен фустан на Zarа се повлекува
Zara се најде во скандал откако многумина забележале непримерен детал на краткиот фустан...Мини фустанот од фармерски материјал е украсен со ликови на жаби, што стана предмет на жестока расправија. Жабите изгледале слично како симболот на расистичка и антисемитска организација, па затоа биле сите контроверзии околу мини фустанот.

Фустанот затоа е дефинитивно повлечен од веб страниците и продавниците на брендот поради таа причина.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Се почнало кога Кристи Ана го поминала денот во корсет што и бил неудобно тесен...
Бијонсе очигледно ужива во втората бременост и со радост го очекува доаѓањето на близ...
Џенифер Лопез се појавила на доделувањето на "Billboard Latin Music Awards" и блеснал...
Девојките обожаваат да се шминкаат, па така и оваа девојка, само на поинаков начин...
Блејк Лајвли привлекувала внимание со посебна модна комбинација на црвениот тепих во...
Кајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...


24FUDBAL.com.mk

Англија | Манчестер јунајтед има голем број на повредени играчи, па Жозе М...
Англија | Дефанзивецот на „Лисиците“, Роберт Хут фантастично го истрола Ал...
Германија | Тиаго Алкантара останува во Баерн Минхен, тој стави потпис на н...
Италија | „Наполитанците“ не успеале да стигнат до потписот на фудбалер на...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Русокосата секси дама има долги нозе и раце, а телото и е како правено од уметник...
Илејн Беатриз меша многу добро, и покажува одоздола повеќе одошто треба...
Мишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични гради... а сето тоа сниман...