ВИЦ

Во САД се одржала трка помеѓу Југо и Ферари. Победило Југото. По трката, возачот на Ферарито се приближил до возачот на Југото и го прашал каков е тој автомобил и какво гориво користи.
-Ова е Југо и оди на вода.
-На вода???
Тогаш возачот ја отворил хаубата, а внатре двајца црнци вртат педали и молат:
-Вода, вода…

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 10:50 Мода & Убавина
Како да си направите локни со молив

Има решение и за брзо кадрење на косата со помош на пегла за коса и молив...Tani Garcha на својот Instagram профил и YouTube канал покажала преку видео како може да си направите локни на брз и лесен начин. Ова е одличен начин за да се расположите доколку правите нешто здодевно - на пример, работите или учите.

Погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...
Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...