ВИЦ

- Каде си ти идиоте?!
- Драга, се сеќаваш ли на онаа златара кога ти се допадна едно ланче, а јас ти ветив дека еден ден ќе биде твое?
- Лелеее, Дааааааа! И?
- Е, јас сум сега во кафаната спроти таа златара.


ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 11:12 Мода & Убавина
Џенифер Лопез на плажа без гаќи
Џенифер Лопез можеби има 47 години, но се уште е ненадминлива со своите модни комбинации...Жолтиот фустан овој пат открива провокативен и интимен детал од телото, затоа што одоздола пејачката немала гаќи, а ниту градник. Што мислите, што и се гледало?Латино ѕвездата била на плажата во Флорида поради снимање на спотот за песната "Ni Tu Ni Yo".

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кога имате стил лесно ќе облечете провокативно парче облека, како што се тесни и црни...
Да одберете добар фустан не е доволно, затоа што мора да ја одберете вистинската нија...
Поп иконата Ријана ја продолжува промоцијата на својата мејк ап линија Fenty Beauty.....
Северина секогаш е чекор напред со модните трендови во регионот и секогаш вешто ја ко...
Велат дека во тинејџерските години сите се во потрага по својот стил...
Манекенката од познатата куќа „Victoria's Secret“ докажа дека нема никаква мана, каде...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...