ВИЦ

Играле фудбал,Македонија-Бразил.И на Градски Роналдињо требало да шутира слободен удар,ама живиот ѕид на Македонија бил свртен накај голманот,и голманот им рекол:
- Што сте се свртеле накај мене ?
А тие му одговориле:
-И ние сакаме да го видиме голот !

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 19:01 Мода & Убавина
Клои Гуднам со интересен модел на бикини
Едноделните костими за капење понекогаш се повеќе провокативни од бикините...Пример за тоа е моделот што Клои Гуднам го покажала на Малдивите. Учесничката во емисијата "Celebrity Big Brother" обожава да открива многу на плажата.Костимот има провокативен долен дел и со отворено деколте, затоа привлечноста е на максимум. Шарениот дезен ја прави уште повпечатлива. Како ви се допаѓа?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ева Лонгорија моментално се ноѓа на краток одмор во Шпанија со својот сопруг Хозе...
Клучниот дел од денешниот стил е црно сако - фустан...
Мислевме дека видовме се досега со интересни декорации на нокти...
Сите познати личности соработуваат со стилисти, но ги има и оние што не сакаат...
Џенифер Анистон обожава да носи отворени сандали...
Латино ѕвездата Џенифер Лопез е голема обожавателка на чевли со високи потпетици, а с...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...