ВИЦ

Маж седи пред ТВ, гледајќи реприза на пропуштениот фудбалски натпревар. Жената прашува:
– Сакаш ли да ти го кажам резултатот?
– Не! Така нема да ми биде интересно, остави ме да гледам!
– Како сакаш... ама гол нема да видиш.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 11:07 Мода & Убавина
Ким Кардашијан со широки панталони и корсет
Ким Кардашијан обожава модели со кои максимално ги истакнува своите облини...Без оглед на тоа дали носи фустан или панталони, таа преферира модели што се лепат за телото. Таа може да комбинира и маица и кошула, но под услов да бидат прилепени.

Така во Њујорк старлетата го покажала новото модно издание составено од широки панталони и корсет.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Пејачката Џенифер Лопез (47) знае како да привлече внимание...
Ким Кардашијан обожава модели со кои максимално ги истакнува своите облини...
Опашката е наједноставна фризура за летото...
Едноделните костими за капење понекогаш се повеќе провокативни од бикините...
Во 80-те години овие чанти беа хит во цел свет...
Џенифер Лопез можеби има 47 години, но се уште е ненадминлива со своите модни комбина...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...