ВИЦ

Се венчава Хасо во иднината.
Матичарот:
- Дали вие, г-не Хасо се согласувате да го промените вашиот FACEBOOK статус од SINGLE во MARRIED?
Хасо - Да!
Матичарот:
- Ги молам кумовите да пријдат и да кликнат LIKE!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:28 Мода & Убавина
И се познаваат ли годините на Џенифер Лопез?
Пејачката Џенифер Лопез (47) знае како да привлече внимание...Џеј Ло на својот Instagram профил објави жешка селфи фотографија, па затоа предизвика паника кај своите фанови. Искрено, пејачката и актерка, е латино дама што нема ништо што штрчи од телото, освен големиот задник својствен за нејзините гени.

Секој пат кога убавицата ќе објави некоја разголена фотка, фановите полудуваат. Како ви се допаѓа со овој провиден бел фустан, на кој што е без градник и без гаќички?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кога имате стил лесно ќе облечете провокативно парче облека, како што се тесни и црни...
Да одберете добар фустан не е доволно, затоа што мора да ја одберете вистинската нија...
Поп иконата Ријана ја продолжува промоцијата на својата мејк ап линија Fenty Beauty.....
Северина секогаш е чекор напред со модните трендови во регионот и секогаш вешто ја ко...
Велат дека во тинејџерските години сите се во потрага по својот стил...
Манекенката од познатата куќа „Victoria's Secret“ докажа дека нема никаква мана, каде...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...