ВИЦ

Се сретнале двајца пензионери во паркот и едниот го прашува другиот:
- Како те служи онаа работа?
- Пааа...како студент!
- Како мислиш како студент?
- Па така убаво, јас му наоѓам работа, а тој не сака да работи.

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 19:33 Мода & Убавина
Хофит Голан со топ атрактивни бикини
Лентите на половините се главниот детал со кого дизајнерите успеваат да продадат оваа сезона...Хофит Голан била облечена со црни бикини со ленти, која е позната телевизиска личност и продуцентка од Израел. Голан летово се одмара во Италија, која била облечена со најпопуларните бикини.Како ви се допаѓа моделот?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ева Лонгорија во Лос Анџелес собрала многу славни лица од Холивуд...
Северина е позната љубителка на штикли, а на новата фотографија на Instagram носи шти...
Есенското сонце се уште грее доволно, па затоа сега имаме многу интересни улични стил...
Преубавата американска глумица ги засенила сите на премиерата на документарниот филм ...
Во морето на пазарот на облека постојат многу интересни стилови...
Американската глумица Кејти Холмс допатувала во Верона со цел да присуствува на шоут...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...