Четврток, 12 Октомври 2017 07:35 Мода & Убавина
Кејти Холмс со градник наместо маица
Американската глумица Кејти Холмс допатувала во Верона со цел да присуствува на шоуто "A Legend of Beauty: Intimissimi on Ice"...Кејти Холмс земала краток одмор од работните обврски и отпатувала во Европа. За танчерскиот, пејачки и моден спектакл, 28-годишната актерка била облечена со елегантни и лежерни модни елементи, со кои укажува дека градникот може да се носи и како маица.Кејти одбрала елегантни панталони од дизајнерката Изабел Марант, кои ги споила со црн чипкаст градник од брендот Intimissimi под името "Laura", врз кого облекла фармерска јакна од брендот Acne Studios. Како ви се допаѓа градникот наместо маица?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ева Лонгорија во Лос Анџелес собрала многу славни лица од Холивуд...
Северина е позната љубителка на штикли, а на новата фотографија на Instagram носи шти...
Есенското сонце се уште грее доволно, па затоа сега имаме многу интересни улични стил...
Преубавата американска глумица ги засенила сите на премиерата на документарниот филм ...
Во морето на пазарот на облека постојат многу интересни стилови...
Американската глумица Кејти Холмс допатувала во Верона со цел да присуствува на шоут...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...