ВИЦ

Доаѓа млад дечко на работа во супермаркет. Првиот ден на работа, шефот срдечно го пречекува, се ракува со него и му ја дава метлата со зборовите:
- Вашата прва задача е да го изчистите маркетот.
- Но, господине, јас сум факултетски образован.
- Уф, извинете, не знаев! Тогаш дај да ти покажам како се користи метла...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 10 Ноември 2017 10:24 Мода & Убавина
Вештачкиот задник на Иги Азалеа ќе испука од кожените панталони
Од нејзиниот задник никој не може да го тргне погледот...27-годишната австралиска раперка Иги Азалеа е позната по нејзините многубројни хитови, но и по задникот за кого се шпекулира дека е направен кај пластичен хирург.На една забава во Холивуд се појавила во комбинација што нема да ја копира никој од нас - црни кожени панталони, кратка маица со прерамки и темно-розеви чизми со потпетица.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...
Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...