Понеделник, 13 Ноември 2017 16:55 Мода & Убавина
Софија Вергара и Кејт Мидлтон: Која е поубава?
Актерката Софија Вергара била во центарот на вниманието на прославата од 200 епизода на серијата „Модерно семејство“...За оваа свечена пригода 45-годишната убавица одбрала фустан, исто каков што Кетрин Мидлтон носела на доделувањето на BAFTA наградите во февруари.

Софија била во креација на Александар МекВин, со кој ги истакнала женските атрибути. Црниот фустан со цветен принт и горен дел во облик на корсет максимално ја истакнува фигурата на Софија во форма на песочен часовник, а сатенските врвки и даваат нијанса сензуалност. Која ви е поубава, Вергара или Мидлтон?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сораја синоќа го прославила својот 31 роденден, а на забавата славеничката пристигнал...
Многу жени не се љубителки на чевли со тенки потпетици...
Модните фанатици знаат како да направат пролетта да трае и во другите годишни времиња...
Ева Лонгорија била гостинка на генералната проба за венчавката на Серена Вилијамс...
Mango лансираше посебна колекција сочинета од парчиња за облекување за забава...
Ким Кардашијан ги примамила сите погледи за претставувањето на својот последен мирис ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....