ВИЦ

Мујо и чесна сестра

Стопирала некоја чесна сестра на автопатот во 3 часот и никој не сакал да застане. Одеднаш Мујо застанува, а чесната сестра му вели:
- "Секоја чест Мујо, јас стопирав 3 часа и никој не застана."
Мујо:
- "Нема проблем, секој пријател на Бетмен е и мој пријател!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 17:02 Мода & Убавина
Анџелина Џоли со фустан со висок шлиц
Во Лос Анџеес се одржа 9 доделување на Гувернерови награди...Анџелина Џоли била една од бројните филмски ѕвезди што присуствувале на доделувањето на Гувернеровите награди, која ја имала честа да и врачи награда на француската режисерка Ангеси Варди.

Џоли била со нежна нијанса на фустан и блескави апликации со висок шлиц. Не била многу провокативна затоа што шлицот бил на вистинското место.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...