ВИЦ

Лежи Црногорец на нудистичка плажа, го става шеширот на половиот орган, а врз шеширот остава ливче: „Гледање 5 евра“.

Поминуваат две дами, оставаат 5 евра, го подигнуваат шеширот и гледаат. Тогаш една од дамите го прашува:
- А колку ќе чини малку да поработи?

Црногорецот:
- Ајде бегај од тука мори, да сакаше тој да работи немаше да проси!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 08:51 Мода & Убавина
Сите гледале во Вики Патисон
Сите гледале во Вики Патисон поради претесниот фустан и нејзините раскошни атрибути...На доделувањето на "MTV EMAs" наградите Вики била една од најзабележителните гости. Фустанот што го носела е најдобра облека за излегување на облините.Особено ако купите и најмал број на фустан, потоа атрибутите некако ќе почнат да излегуваат и така ќе се претставите пред светот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...