ВИЦ

Жената му се дере на мажот:
- Абе, мажу колку си глупав, поглупав не можеш да бидеш! Уффффф, колку ме нервираш... Да имаше натпревар за глупости, ќе освоеше второ место!
- А зошто второ место?
- Па затоа што си глу

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 07 Јануари 2018 19:38 Мода & Убавина
Убава бринета која заслужува титула Мис Снежна Кралица

На светското првенство во скијање во Слјеме...Благодарение на трките,Слјеме стана епицентар на сите настани,така што познатата елита од Загреб се преселува на врвот на Медведница.Инаку соодветниот стајлинг за оваа пригода е нешто поинаков од она што обично го гледаме по градските улици.

Фармерките,здолништата и фустаните беа заменети со скафандери,скијачки јакни и хеланки.Меѓу многуте припаднички на поубавиот пол кои со своите снежни комбинации привлекуваа внимание имаше и една прекрасна бринета која погледот го скри зад очилата за сонце.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...