ВИЦ

Се среќаваат двајца другари:
- Гледам жена ти добро ослабела.
- Да да, тоа е благодарение на една стара добра кинеска диета, јаде секој ден само супа.
- Со фиде?
- Не со стапчиња.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 17:21 Мода & Убавина
Бои на хеланки што заслужуваат НЕ

Хеланките се задолжително парче облека за топлите и студените периоди во текот на годината...


Хеланките имаат свои мани, како на пример, има одредени бои што никако не се вклопуваат:

1. Бели хеланки - Тие се магнет за валканици и дамки, за разлика од нејзините сопернички со црна боја, која визуелно го истенчува телото.

2. Светло сиви хеланки - Овој материјал брзо се прилагодува кон обликот на вашето тело и станува проѕирен, што значи дека ги истакнува најинтимните делови од вашето тело.

3. Хеланки со боја на кожа - Оваа боја никако не и ласка на вашата фигура, која не изгледа убаво и природно.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...