ВИЦ

Оди некој човек по улица и јаде батак, па откако го изела коската ја фрла на улица. Некоја госпоѓа кумановка и вика:
- Алооо, што фрљаш одпатке на улицу!?
- Не е од патка бре од кокошкa е!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 09:46 Мода & Убавина
Ким Кардашијан позира во мини танги

Најсекси позиција досега,голите гради покриени со раце,а газот...Ким Кардашијан ги израдува милионите обожаватели на социјалните мрежи со можеби најсекси фотографија досега во креветот.Познатата ѕвезда се фотографираше речиси целосно гола ,покривајќи ги градите со рацете а на себе облечено само минијатурни бели танги.

Позата во која се фотографираше Кардашијан, а во прв план беше нејзиниот задник главно ја пофалија нејзините обожаватели,но имаше и од оние на кои овој потег не им се допаѓаше.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...