ВИЦ

Море мажу, ми вети ќе се вратиш во 10, а сега е 1 по полноќ ...
-Па 10 е мори жено .... ?!
-Како да не, сатот сега одчука 1...
-Е па шо сакаш, и нулата да ти ја одчука ?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 18:46 Мода & Убавина
Бринета од Загреб во розово здолниште од Zara

Класична комбинација со интересно парче облека...Забележана е млада дама во Загреб,која од понудата на здолништа од компанијата Zara,избрала модел на мини кројка направен од твид.Симпатичното здолниште брилијантно се вклопуваше со другите парчиња облека кои ги носеше згодната бринета.

Едноставната црна маица беше комбинирана со темно кадифени чизми и кафеаво Zara палто со крзнени детали на ракавите,а целото нејзино издание таа го заокружила со мини чанта.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...