Среда, 10 Јануари 2018 18:48 Мода & Убавина
Фустанот на кралицата Летисија како „завеса“?!

Нејзиното последно модно издание наиде на поделени мислења...Кралицата Летисија на еден службен настан во палатата Зарзуела во Мадрид се појавила во темно плав закопчан до грло фустан од дизајнерот Фелипе Варел.Иако,кралицата доби комплименти за нејзината женственост и софистицираност,имаше и такви на кои не им се допадна и го критикуваа изборот на фустан.

Така,една анонимна критичарка на социјалните мрежи напишала дека и е мило што украдените завеси од палатата се пронајдени,алудирајќи на тоа дека фустанот изгледа како тешките стари кадифени завеси кои вообичаено се гледаат во кралските палати.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...