ВИЦ

Слагалица

Мујо сложувал слагалица и му вели на Хасо:
- "Види Хасо, за ова ми требаа два месеци!"
Хасо:
- "Па добро и што сега?"
Мујо:
- "Па како што, на кутијата пишува од 3 до години!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:51 Мода & Убавина
Брижит Макрон,првата дама на Франција во несекојдневно палто за зима

За време посетата на Кина...Првата дама на Франција,Брижит Макрон на службено патување во Кина со нејзиниот сопруг,Емануел Макрон го однесе допирот на современата француска мода.Поради доста ниските температури во Пекинг,Брижит својот стајлинг го заокружи со бело палто од модната куќа Луј Витон.

Овој тип на палто не е вообичаен избор на жените за време на зимата затоа што белата боја е прилично неблагодарна за носење,лесно се валка,и затоа припадничките на поубавиот пол најчесто ја избегнуваат.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...