ВИЦ

Малиот Трпе наутро иде во продавница да купи леб.
После враќањето од продавница ја среќава неговата наставничк:
-Добро вечер наставничке.
-Трпе,зошто Вечер!?!
-Па наставничке,јас кога ќе ве видам ми се стемнува!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:56 Мода & Убавина
Бринета во невидливо мини здолниште

Одлична модна игра на улиците на Загреб...Слоевито облекување во зимата е императив, а за тоа знае и згодната млада жена која на прошетка низ Загреб покажа интересна модна комбинација.За овој уличен стајлинг таа избрала тенмносив долг џемпер на закопчување под кој се наѕира црно здолниште.

Џемперот ја беше сокрил и белата маица по него,но затоа црната јакна богато украсена со светло кафено вештачко крзно и одличните високи кафеави чизми беа во преден план.Овој стајлинг бринетата го надополнила со сребрен ланец и модерни очила за сонце а усните ги нагласила со тренди темновиоолетов кармин.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...