Четврток, 11 Јануари 2018 21:02 Мода & Убавина
Ева Лонгорија,бремена на доделувањето на Златен глобус

Позната актерка во црн фустан со пресек и отворено деколте на црвениот тепих...Актерката Ева Лонгорија на 75 издание на Златен глобус во Лос Анџелес се појави во елегантен црн фустан од дизајнерот Зак Посен.Тесниот фустан го нагласи деколтето на Ева,а сексипил и даде и пресекот на средина кој ги откриваше нозете на актерката.

Она што се истакна најмногу на 42 годишната актерка беше нејзиниот труднички стомак од кој идната мајка не ја тргнуваше раката.Инаку,кодот за облекување во црно на Златните глобуси е избран како начин да се даде поддршка на сите жени од филмската и телевизиска индустрија кои сексуално вознемирување или злоупотреба.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...