ВИЦ

И се јавува мајката на плавуша после породување и ја прашува абе ќерко што се роди машко или женско, што ќе сум јас баба или дедо?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 13 Јануари 2018 20:19 Мода & Убавина
Сликите што Бела Хадид сака да ги избрише

Познатите дами секогаш се трудат да бидат совршени од глава до пети....


За фустанот на Бела Хадид на црвениот тепих се пишуваше многу во 2017 година, која за време на филмскиот фестивал во Кан, доживеа „мала“ непријатна ситуација.

Црвениот фустан на Александар Готје под кого Бела носела високо исечено и минијатурно боди, се тргнал малку настрана. Длабокото деколте било тешко за да се контролира, па така фустанот во еден момент открил премногу.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...