Недела, 11 Февруари 2018 17:21 Мода & Убавина
Северина: Со ваква долна облека може и без депилација

Припадничките на понежниот пол често сакаат да ги носат маиците на своите партнери...


Понекогаш сакаат да ги носат и боксериците, кои поради нивната комоција би можеле да им послужат и како пижами. Пејачката Северина Којиќ одлично изгледа со машка облека, конкретно со машка долна облека.

Таа го докажа тоа со фотографија што ја објави на својот Instagram, на која 45-годишната ѕвезда позира облечена со обична бела кошула и машки боксерици, какви што жените сакаат да позајмуваат од мажите. Раскопчаната кошула и боксериците од Calvin Klein се дефинитивно полн погодок, зар не?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Викторија Бекам е голема обожавателка на фармерки...
Директно од модните писти во Њујорк ни се враќа модниот додаток што може да се купи з...
Фустаните кои личат на трико прекриено со тил, беа избор на синоќешното доделување на...
Чарли Ховард ја започнала својата модна кариера на 16 години...
Невестите го одбраа овој кармин како најубав за венчавка...
Носете ги фармерките од H&M оваа сезона на свој начин...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...