ВИЦ

Сите жени на Мујо му биле исти па така решил да бара жена со три цицки. После долго и исцрпно пребарување по целиот свет наоѓа во Африка црнкиња со три цицки и се жени за неа. После првата брачна ноќ се буди Мујо збунет и ја прашува црнкињата:
- Кај ти е третата цицка?
- Па будало, тоа не беше цицка, туку чир. А тебе љубов моја многу ти благодарам што го исцица.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Дијана Широкаи одлучи да позира как една од најпознатите модели во светот...
Вештачките трепки на Кети Холмс цел на коментари...
Фустанот кој одговара на секоја жена без оглед на конфекциски број...
Сите жени ги мачи прашањето која е најдобра фризура за тенка коса...
Хулахопки со ефект на влажен сјај секогаш привлекува внимание...
Кинењето на хулахопки е нешто што секоја дама го искусила...
Меланија Трамп ја преземала функцијата на прва дама на Америка на почетокот на 2017 година...
Дали сте во потрага на нови чизми...
Започна големиот сезонски попуст, одлична прилика да се зграбчи модно парче повеќе...
Прекрасна девојка од Дубровник во панталони со несекојдневен детал...
Апликација која препознава облека и чевли од која било слика и ви дава линкови од каде може да се к...
Здравата исхрана и редовното вежбање се најдобриот начин за да го доведете телото во совршена состо...
Ценетиот магазин Vogue направи список со најубаво облечени популарни жени за 2017 година...
Актерката и пејачка Семента Рајхард присуствувала на модна ревија...
Актерката Софија Вергара, исто како и многу жени, има своја омилена модна комбинација...
Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Страница 4 од 218


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...