ВИЦ

Бил полицаец во продавница да купи телевизор. Но бил облечен во цивилно одело а не во полицајско, па и вели на продавачката. Колку ви е телевизорот ? А таа му рекла: Ти мора да си полицаец . Од каде ме препозна кога немам полициска облека? Прашал полицаецот. На тоа продавачката рекла : Па сто пати ме прашуваш за телевизорот а не гледаш дека е тоа радијатор!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Музика
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...
Стариот и добар Фил Колинс гостувал во шоуто на Џими Фелон...
За овој тип на музика се уште нема категорија...
Денис Димоски е момчето од Македонија што не запира со освојувањето на публиката...
Даниел Диздар е генијалец со гласови...
Не постои крик и глас што не може да го имитира...
Музиката кај луѓето побудува цел спектар на емоции, а може да ни помогне дури и да преболиме раздел...
За старите луѓе обично мислиме дека немаат повеќе енергија за ништо, но многу грешиме...
Кучето било одлична имитација на Витни Хјустон...
Оратилве Хлонгвејн е познат како Ди Џеј Арч ЏНР...
Секоја чест за Емир Туцаковиќ...
Русинките се вистински мајсторици со хармониката...
Ова пијано не е класично, туку толку големо што уметниците танцуваат врз него...
Секоја чест за мажите, кои ги имаат движењата...
Секоја чест за оваа девојка што не е позната пејачка, но има одлични вокални способности...
Да, сигурно веќе ви е преку глава од овој глобален хит...
Страница 1 од 78


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....