ВИЦ

Си биле две баби и си ги фалеле внуците. Едната рекла:мојов пуши,пие, за никаде е..
Втората рекла: абе мојов ќе биде или доктор или пилот!!!
Другата:од кај знаеш мори?
-Епа кога ќе влезам кај него во соба само си игра со шприцови и ми вика:АЈДЕ ДА ЛЕЕТАМЕ!!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 11:11 Музика
Младите музичари од Струмица пеат од срце

Младите музичари почнаа спонтано да снимаат како пеат и се веселат...Од спонтаните видеа нема поубави, затоа што се искрени и во моментот ги понесува инспиративна искра. Погледнете го краткото видео и разубавете си го денот.

Сите да се вака весели во светот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Секоја чест за оваа девојка што не е позната пејачка, но има одлични вокални способно...
Да, сигурно веќе ви е преку глава од овој глобален хит...
Деспасито доживеа и кавер верзија од нашата прва труба Џамбо Агушев...
Младите музичари почнаа спонтано да снимаат како пеат и се веселат...
Деспасито стана глобално популарна песна, која доживеа многу верзии...
Еве ова е нешто многу мажествено и за жени што им фали малку вриење на хормоните...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...