ВИЦ

Стои девојка со автомобил на семафор а Мујо во автомобилот до неа. Се гледаат некое време преку прозорите и Мујо почнал да го отвора својот. Девојката среќна си помислила дека ќе и рече нешто па и таа го отворила својот ...а Мујо:- еее и ти ли прдна.

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 11:11 Музика
Младите музичари од Струмица пеат од срце

Младите музичари почнаа спонтано да снимаат како пеат и се веселат...Од спонтаните видеа нема поубави, затоа што се искрени и во моментот ги понесува инспиративна искра. Погледнете го краткото видео и разубавете си го денот.

Сите да се вака весели во светот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

За старите луѓе обично мислиме дека немаат повеќе енергија за ништо, но многу грешиме...
Кучето било одлична имитација на Витни Хјустон...
Оратилве Хлонгвејн е познат како Ди Џеј Арч ЏНР...
Секоја чест за Емир Туцаковиќ...
Русинките се вистински мајсторици со хармониката...
Ова пијано не е класично, туку толку големо што уметниците танцуваат врз него...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...