Вторник, 31 Октомври 2017 09:27 Музика
Ќе се згазите од смеење - Пеење во секаков стил

Даниел Диздар е генијалец со гласови...Даниел Диздар од Хрватска се пријавил на талент шоуто за да ги демонстрира своите гласовни способности со пеење и имитирање на познати личности.

Не постои тип на глас или пеење што не може да го погоди. Едноставно, нема да сакате да престанете да го слушате и гледате, како што велат од жири комисијата:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Бруно Марс е опасен кога станува збор за играње...
Менди Харви е глува, но пее и свири без проблем...
Тоше Проески, нашата музичка легенда, хуман млад човек, е роден на денешен ден...
Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...