ВИЦ

Мујо го прашува Хасо:
- Кој според тебе е глупак?
- Тоа е човек кој се изразува така што другите не можат да го разберат. Разбра ли?
- Не.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 31 Октомври 2017 09:37 Музика
Денис Димоски со прекрасна изведба од Адел

Денис Димоски е момчето од Македонија што не запира со освојувањето на публиката...Музиката е љубовта на младиот пејач, кој ужива во пеењето и затоа постојано лансира нови видеа на својот facebook профил.

Не дека е наш Македонец, ама Денис Димоски поседува фасцинантни вокални способности. Ако не се уверивте во тоа досега, погледнете како изведува дел од песната на Адел, „Don't You Remember“:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?
Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...
Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...