ВИЦ

Разговараат мажот и жената во влашко семејство:
– Ти мори, зошто си извадила ново пакетче чај?
– Затоа што на старото му се скина конецот.
– Па не можеше ли да го врзеш?!


ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 11:07 Музика
Spice Girls се враќа со нов албум во 2018

Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...Британските медиуми пишуваат дека бендот се враќа на сцената во 2018 година, кога членовите на групата ќе снимаат телевизиски специјал и нов албум.

Наводно најтешко било да се убеди Викторија Бекам од сите девојки. Што мислите за идејата?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...
Стариот и добар Фил Колинс гостувал во шоуто на Џими Фелон...
За овој тип на музика се уште нема категорија...
Денис Димоски е момчето од Македонија што не запира со освојувањето на публиката...
Даниел Диздар е генијалец со гласови...
Не постои крик и глас што не може да го имитира...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....