ВИЦ

Наставничката го прашува малото циганче:
- Од каде ти е овој часовник?
- Го земав на попуст наставничке.
- Каков попуст?
- Па му попушти вниманието на продавачот!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 21 Ноември 2017 10:00 Музика
Песна што одеднаш ќе ве зарази

Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...Како и да е, песната од Мапет Шоу сигурно нема да ви излезе од глава, дури и да ја слушнете само 5 секунди. Цел ден ќе ви ѕвони во главата и ќе ја пеете и против своја волја.

Песната е навистина заразна, ама и интересна, слушнете ја:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?
Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...
Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...