ВИЦ

Се расправаат маж и жена.- Ти бре сите пари ги оставаш во кафана - вреска жената.- А ти купуваш шминки од сто евра - одговара мажот.Ама јас купувам шминки за да ти бидам поубава. - вика жената.Па и јас пијам за да ми бидеш поубава - одговара мажот.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Музика
Ова е вистинско чудо, а кога ќе размислиме поубаво и не е магија, туку моќта на музиката...
Рок песните се совршени кога ги преработувате со инструменти...
Малото дете има само 11 години и ќе ве воодушеви кога ќе го слушнете...
Слаткото девојче Клер Рајан има само 3 години, а нејзините способности за пеење ќе ве импресионираа...
За малку ќе се задавеше со овошјето, но не грижете се...
Светската ѕвезда Адел е позната по својот неверојатен глас, која овој пат го употребува за да рапув...
Поради необичниот ритам на песната Нишка бања, ја изведуваат хорови во Америка, Велика Британија, ...
Дивна Љубојевиќ го има еден од најдобрите гласови што постојат...
За време на новогодишниот настап во Лас Вегас, Селин Дион ги изненадила сите...
Арета Френклин е позната американска соло пејачка, која со своите изведби ги погодува слушателите в...
Двајцата музички партнери се неверојатни таленти...
Малото црно детенце ќе биде најдобар пијанист во светот...
Познатиот Марко Милутиновиќ никогаш досега не не разочарал со својата хармоника...
Британската музичка ѕвезда Адел одржала концерт во Њујорк...
Човеков е цар, буквално свири на танга гаќи и сето тоа изгледа маестрално...
Очигледно е дека музиката прави чуда...
Страница 6 од 79


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...