ВИЦ

Се враќаат Перо и Блажо од работа. Перо му вели на Блажо:
- Леле едвај чекам да си дојдам дома и да ги соблечам гаќите на жена ми!
- Де бре, до толку си напален?
- Не бе, ме стегаат...


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Наука
Три пати поголем од обичните а може да се движи по земја со четирите шепи...
Вокални експерти истражувале како ненадерталците порано комуницирале меѓу себе...
Кинезите објавија дека Tiangong 1 може да сруши во март 2018...
Преку нумерологијата може да откриете што ве очекува во новата 2018 година...
По откривањето на астероидот Оумуамуа во октомври научниците повторно пронајдоа необично небесно те...
Се води остра полемика за тоа каква боја се фиоките, а во игра се три одговори...
Во Тајпеј, Тајван, имало виножито што траело неверојатни 9 часа...
Стручните лица од Велика Британија предупредуваат дека вулканите се сериозна закана за човештвото.....
Илон Маск не тврди со сигурност дека вонземјани постојат...
Компанијата Always Dry направила спреј што се става на надворешната страна од автомобилот со цел ни...
Научниците од Универзитетот во Њукасл дошле до шокантно откритие за време на истражувањето на долин...
Пронајдена е уште една земја на која е возможно да има живот...
Морско куче е уловео на крајбрежјето од португалската покраина Аграва...
Науката ни подарила медицински чуда, лет со авион и интернет, но може да ни донесе и лоши вести...
Секоја година се соочуваме со многу дати, но 11.11 е многу важна дата во нумерологијата...
НАСА открила извор на топлина под Антарктикот, поради која тој забрзано се топи...
Страница 1 од 51


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...