ВИЦ

Чак Норис се вози во авион. Пали цигара и стјуардесата го предупредува:
- Господине, пушењето е забрането во авионот.
- Што е мори, ќе ме симнеш?!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Наука
Научниците од Универзитетот во Њукасл дошле до шокантно откритие за време на истражувањето на долин...
Пронајдена е уште една земја на која е возможно да има живот...
Морско куче е уловео на крајбрежјето од португалската покраина Аграва...
Науката ни подарила медицински чуда, лет со авион и интернет, но може да ни донесе и лоши вести...
Секоја година се соочуваме со многу дати, но 11.11 е многу важна дата во нумерологијата...
НАСА открила извор на топлина под Антарктикот, поради која тој забрзано се топи...
Одговорот ја открива природата на вашата личност...
Задачата е многу интересна...
Стивен Хокинг е познат по тоа што прогнозира што ќе се случи во иднина...
Ако сметате дека имате добар вид и одлична перцепција, проверете го тоа...
Полната месечина содржи енергија за да ви го промени животот кон подобро...
Илон Маск е сопственикот на Tesla Inc. и SpaceX...
Како ќе изгледаа бактериите доколку беа видливи за нашето око...
Оваа слика го скара цел интернет...
Ако им верувате на британските научници, во 2100 година телепортирањето и патувањето низ времето ќе...
Шпилот со карти се дели на четири знаци, при што ги има по 13 карти од секој знак...
Страница 1 од 50


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....