ВИЦ

Разговараат двајца свестеници па едниот вели:

- Слушнав дека нешто се шушка оти ќе ни го укинат целибатот.

- Ма немој, се сомневам дека ќе ни дозволат да се жениме. Ние нема никогаш да го доживееме тоа.

- Можеби ние нема, но нашите деца ќе го доживеат...

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:10 Наука
На Марс најден голем рак

Марс е полн со изненадувања...Овој пат истражувачите откриле огромен рак, кој е многу сличен како кокосовиот рак.

Научниците тврдат дека камерите на НАСА забележуваат веќе неколку пати џиновски ракови и слични животни:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Научниците од Универзитетот во Њукасл дошле до шокантно откритие за време на истражув...
Пронајдена е уште една земја на која е возможно да има живот...
Морско куче е уловео на крајбрежјето од португалската покраина Аграва...
Науката ни подарила медицински чуда, лет со авион и интернет, но може да ни донесе и ...
Секоја година се соочуваме со многу дати, но 11.11 е многу важна дата во нумерологија...
НАСА открила извор на топлина под Антарктикот, поради која тој забрзано се топи...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....