ВИЦ

Свадба

Мујо и Хасо разговараат за своите свадби, сватови и се останато и Мујо вика:
- "Мене ми е најубаво кога ќе ја пуштам снимката од свадбата да врти назад, си седнувам и си гледам..."
- "Зошто бе назад?"
- "Е па...музиката ги враќа парите, печеното прасе се составува а Фата се враќа дома кај мајка и."

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:10 Наука
На Марс најден голем рак

Марс е полн со изненадувања...Овој пат истражувачите откриле огромен рак, кој е многу сличен како кокосовиот рак.

Научниците тврдат дека камерите на НАСА забележуваат веќе неколку пати џиновски ракови и слични животни:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Фотографот Јурил Белетски во средината на август 2010 година ја снимал оваа спектаку...
Марс е полн со изненадувања...
Кина го лансираше првиот телескоп во вселената со ренгенски зраци за истражување на ц...
Русија денес ја испрати ракетата “Proton-M” во космосот, со американскиот сателит “Ek...
Полната Месечина на 9 јуни се нарекува уште и „Медена месечина“, „Крвава месечина“, „...
Не е тајна дека климатските промени влијаат врз Арктикот...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...