ВИЦ

Некој човек се решил да ограби продавница.Вечерта кога се стемнило овој земал бургијата и почнал да го сече катанецот. Во меѓувреме поминал некој човек и го прашал - Што правиш бе, комшија? -Еве свирам. -Како свириш? Па ништо не слушам! -Епа ќе слушнеш утре!!

ТОП ВИДЕО

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 06 Октомври 2017 19:42 Наука
Ритуал за полна Месечина, за да имате пари
Полната месечина содржи енергија за да ви го промени животот кон подобро...Месечината има многу силно влијание врз нашиот успех и расположение, затоа што е небесно тело најблизу до планетата Земја и има силно влијание врз нас. Месечината има најсилно влијание врз нас кога е во фаза на млада или полна месечина.

Ритуалот за зголемување на богатството е да земете црвена банкнота и да замавнувате со неа кон месечината додека замислувате и чувствувате како парите ви се множат. Ставете ја потоа парата да преноќи во паричникот и следниот ден потрошете ја. Велат дека во иднина ќе се создаде успех во вашите финансии. Пробајте, и пишете ни дали ви успеало.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Стручните лица од Велика Британија предупредуваат дека вулканите се сериозна закана з...
Илон Маск не тврди со сигурност дека вонземјани постојат...
Компанијата Always Dry направила спреј што се става на надворешната страна од автомоб...
Научниците од Универзитетот во Њукасл дошле до шокантно откритие за време на истражув...
Пронајдена е уште една земја на која е возможно да има живот...
Морско куче е уловео на крајбрежјето од португалската покраина Аграва...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...