Понеделник, 27 Ноември 2017 17:31 Наука
Илон Маск вели дека вонземјаните се супер-интелигентни

Илон Маск не тврди со сигурност дека вонземјани постојат...Шефот на Tesla вели дека ако постојат вонземјани, тогаш тие се супер интелитенгни и сега сигурно не надгледуваат.

Маск се пошегува дека е можеби и тој вонземјанин, доколку веќе тие суштества постојат. Погледнете на видеото одоздола:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Стручните лица од Велика Британија предупредуваат дека вулканите се сериозна закана з...
Илон Маск не тврди со сигурност дека вонземјани постојат...
Компанијата Always Dry направила спреј што се става на надворешната страна од автомоб...
Научниците од Универзитетот во Њукасл дошле до шокантно откритие за време на истражув...
Пронајдена е уште една земја на која е возможно да има живот...
Морско куче е уловео на крајбрежјето од португалската покраина Аграва...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...