ВИЦ

Грип

Разговараат волкот, лавот и малото пиле.

Волкот:
- "Кога јас ќе почнам да завивам цела шума се плаши".

Лавот:
- "Кога јас ќе рикнам сите бегаат".

Малото пиле:
- "Кога јас ќе добијам грип цел свет е во страв".

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 27 Ноември 2017 17:31 Наука
Илон Маск вели дека вонземјаните се супер-интелигентни

Илон Маск не тврди со сигурност дека вонземјани постојат...Шефот на Tesla вели дека ако постојат вонземјани, тогаш тие се супер интелитенгни и сега сигурно не надгледуваат.

Маск се пошегува дека е можеби и тој вонземјанин, доколку веќе тие суштества постојат. Погледнете на видеото одоздола:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Археолозите откриле остатоци од 60.000 градби во Гватемала...
Вселенскиот телескоп Chandra X-Ray Observatory на НАСА открива дека е забележан прв ...
Преходно информиравме за феноменот со полната месечина...
Китовите се познати по добро развиените комуникациски вештини...
Претходно пишувавме за феноменот за Крвава месечина...
Верувале или не, претходната недела пристигна селфи од Марс на Земјата...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...