ВИЦ

Oди Дедо мраз во една Африка земја и сретнува едно прегладнето дете и му вика: што сакаш ти за нова година? Детето: не сум јадел 3 недели. Дедо мраз: за дечиња кои не ручкаат нема поклончиња.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Наука
Полната месечина содржи енергија за да ви го промени животот кон подобро...
Илон Маск е сопственикот на Tesla Inc. и SpaceX...
Како ќе изгледаа бактериите доколку беа видливи за нашето око...
Оваа слика го скара цел интернет...
Ако им верувате на британските научници, во 2100 година телепортирањето и патувањето низ времето ќе...
Шпилот со карти се дели на четири знаци, при што ги има по 13 карти од секој знак...
Многумина сонуваат за тоа да се излежуваат во кревет по цел ден и секој ден...
Според теориите на заговор, крајот на светот наводно доаѓа за четири дена...
Ноќта на паѓањето на дожд со метеори е една од најочекуваните вечери во текот на годината...
Неодамна туристите на Јадранско море имале прилика да видат медитеранска медуза...
Целосно потемнување на сонцето ќе го зафати континенталниот дел на Америка на 21 август...
На истокот во Крим, археолозите пронашле гроб од 2 годишно дете од вториот век на новата ера...
Фотографот Јурил Белетски во средината на август 2010 година ја снимал оваа спектакуларна фотограф...
Марс е полн со изненадувања...
Кина го лансираше првиот телескоп во вселената со ренгенски зраци за истражување на црните дупки...
Русија денес ја испрати ракетата “Proton-M” во космосот, со американскиот сателит “Ekostar-21″...
Страница 3 од 51


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...