ВИЦ

Храброст

Жените ставаат пирсинг на нос, уши, брадавици, папок, па дури и на клиторис. Ги депилираат нозете и срамите делови со топол восок, се чупаат. Вградуваат селикони на сите делови од телото, гради, задник...одат на лифтинг, липосукција, ги вадат ребрата и кој знае уште што ли не, а велат дека не сакаат анален секс затоа што ги боли!?

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Наука
Полната Месечина на 9 јуни се нарекува уште и „Медена месечина“, „Крвава месечина“, „Сина месечина“...
Не е тајна дека климатските промени влијаат врз Арктикот...
Човекот постојано еволуира, уште од минатото, па и во моментот...
Археолозите ја откриле гробницата на ќерката на фараонот, стара 3.700 години...
Сега кога Меркур не е повеќе ретрограден, животот полека почнува да се враќа во нормала...
Со векови луѓето опстанале заедно со различни вируси и бактерии, од трески до сипаници и тоа поради...
Луѓето мора да ја напуштат Земјата во наредните 100 години или ќе бидат принудени да се соочат со ...
Научниците конечно ја разрешија 100-годишната тајна на „Крвавиот водопад“ на Антарктикот...
Љубителите на теории на заговор тврдат дека НАСА роверот на Марс открил остатоци од дрво...
Научниците за прв пат успеале да детектираат атмосфера околу една егзопланета...
Земјата и Венера имаат заедничка шема по која орбитираат околу Сонцето...
Во наредната година ќе бидеме сведоци за првото туристичко патување на Месечината...
Астрологијата е наука со неисцрпен извор на информации, а од НАСА постојано излегуваат нови информа...
Можеби некогаш се прашувате колку е моќен громот и дали би ни бил од корист за било каква намена...
Кога Илон Маск прв пат спомна за живеење на Марс, мислевме дека е за во лудница...
Черчил еднаш рекол дека книгата Времеплов од Велс, е книга што би ја понел и со себе на небото...
Страница 4 од 51


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...