ВИЦ

Во еден бутик во Шутка биле украдени фармерки и Рамче и вели на Курие: "А мори, ни фалет еден пар фармерки", а таа му вели: "Убо море, пиши продаено по набавна цена."

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Наука
Универзумот е многу поголем отколку што мислиме, и затоа небото треба да биде исполнето со ѕвезди.....
Сибирчани биле изненадени од светлост со непознато потекло...
Протече информација дека од 15 до 29 ноември на Земјата ќе настапи целосен мрак...
Асгардија ќе биде држава во вселената, која ќе собира 100.000 жители за да ја брани Земјата од опас...
Ако имате телескоп, вечерва е вистинскиот момент да го употребите...
Научниците предвидуваат нова ледена доба...
Научните истражувања се вклопуваат со бабините деветини овој пат...
Инсектите имаат фантастична моќ...
Многумина ги сметаат сините очи за најпривлечни, затоа што оваа боја симболизира небо или море, одн...
Истражувајќи го огненото торнадо, тим од американски проекти откриле нов вид на син пламен...
Теоретичарите на завера очекуваат крај на светот на 29 јули, односно денес...
Според најновото истражување на PLOS ONE, еупцијата на супервулканот ни е многу поблиска отколку шт...
Пилотот Џери Фергусон летал со хеликоптер над Феникс во понеделникот...
НАСА ја забележала огромната црна маса што расте на површината на Сонцето...
Овој човек ги победува законите на физиката...
Еден сателит од американската вселенска агенција НАСА снимал неверојатна фотографија од Месечината ...
Страница 6 од 51


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...