ВИЦ

Подвижни скали

Стојат две плавуши и разговараат. Едната и вика на другата:
- "Синоќа заглавив во лифт без струја. Стоев таму околу час време!"
А на тоа другата:
- "Тоа не е ништо, јас три часа стоев на подвижни скали, кога немаше стуја!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 11 Ноември 2017 12:40 Вести
Ергенска вечер се претворила во пекол
Младоженецот ја славел последната вечер како ерген, но вечерта била кобна за него...Осман ал-Алсајед (28) бил на својата ергенска вечер, но забавата излегла од контрола и еден од неговите другари го пукал во тестисите погрешно, наместо во воздух.

Младиот што пукал побегнал од местото на несреќата, но набрзо бил уапсен.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Меѓу загинатите има и цивили,аеродромот е затворен...
Повеќе од 10000 луѓе протестираат пред парламентот во Атина...
Анкетата спроведена од Политико, укажува дека повеќето испитаници ја поддржуваат Опр...
Рекордно ниските температури земаат и човечки животи, а некои се соблекуваат и се бањ...
Наводно минатата недела претседателот поттикнувал демонстранти на насилство...
Колоната на автопатот завеана подолго од еден час...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...