ВИЦ

Доаѓа Мујо кај Хасо и му вели:
- Јас од денес нема веќе да се кладам!
- Ха ха ха, нема тоа да трае долго Мујо.
- Сакаш ли да се кладиме?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 11:27 Вести
Кога луѓето ќе се обединат, тогаш се може се!
Десет китови се насукале на индонезиска плажа и во моментот луѓето мислеле дека не може ништо да се направи...Човечката волја и сила успеале да победат, затоа што ова го направиле од срце. Невозможното станало возможно.

Стотици луѓе дошле на помош, па со сета сила успеале да ги вратат во океанот и со тоа им ги спасиле животите. Џиновите потоа конечно успеале да се вратат во длабочините.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Меѓу загинатите има и цивили,аеродромот е затворен...
Повеќе од 10000 луѓе протестираат пред парламентот во Атина...
Анкетата спроведена од Политико, укажува дека повеќето испитаници ја поддржуваат Опр...
Рекордно ниските температури земаат и човечки животи, а некои се соблекуваат и се бањ...
Наводно минатата недела претседателот поттикнувал демонстранти на насилство...
Колоната на автопатот завеана подолго од еден час...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...