ВИЦ

Седат Мујо и Хасо:
- Хасо ај да играме шах.
- Не бе не можам...
- Ајде бе и така ни е здодевно нема што да правиме...
- Не бре човеку не можам татко ми умре вчера... :(
- Е добро де ти ќе играш со црни.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 29 Декември 2017 18:23 Вести
Терористи соборија сириски авион

Сиријски воен авион е соборен од страна на милитантите во провинцијата Хам...Во близина на провинцијата Хам е соборен сиријски воен авион.Спрема првичните податоци се дознава дека пилотот загинал за време на падот на авионот.

Мегутоа, извор на сиријската новинарска агенција изјави дека пилотот на авионот е убиен од страна на терористи.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

САД не поддржува размена на територии...
Огромната маса во Индија упаднала во полициска станица во Индија и така им пресудиле ...
Новата амбасада која чини милијарди долари...
Индиецот Шива имал среќа колку што е тежок...
Владата на Велика Британија доби ново министерство што ќе се занимава со проблемот на...
Папата погоден во глава со залетан предмет...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...