Среда, 10 Јануари 2018 09:43 Вести
5 годишно момче избегало од баба му и исчезнало

Полицијата со часови не можела да го пронајде...Започнала драма во Загреб кога едно попладне на главната станица, 5 годишно момче се повлекло од рацете на баба му и наводно влегол во трамвај.Момчето било високо 120 сантиметри,плава коса,облечено во темно плава карирана јакна,сиви тренерки и бели патики,а неговото исчезнување било потврдено и од полициската станица во Загреб.

За среќа,по неколку часови ,потенцијално трагичната ситуација се завршила на најдобар можен начин,откако момчето променило два трамваја и само успеало да се врати дома.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

САД не поддржува размена на територии...
Огромната маса во Индија упаднала во полициска станица во Индија и така им пресудиле ...
Новата амбасада која чини милијарди долари...
Индиецот Шива имал среќа колку што е тежок...
Владата на Велика Британија доби ново министерство што ќе се занимава со проблемот на...
Папата погоден во глава со залетан предмет...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...