ВИЦ

Отишол Мујо да спие кај Хасо и Фата, но бидејќи немало место каде, го ставиле кај нив во кревет. Наредниот ден за време на доручек, кога Фата отишла на работа, Мујо му вели на Хасо:
- Хасо, ти си ми пријател, па морам да ти кажам дека твојата жена цела ноќ ме држеше за онаа работа.
- Не беше Фата пријателе туку јас, што е сигурно - сигурно е!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 19:07 Вести
Уапсен поранешниот претседател на Иран

Наводно минатата недела претседателот поттикнувал демонстранти на насилство...Махмуд Ахмадинеџад,екс претседателот на Иран е уапсен за поддршка на демонстрантите кои наводно ги охрабрувал на насилство за време на говорот во Бушерград кој се наоѓа на крајбрежјето на Персискиот залив.

Ахмадинеџад два пати бил претседател на Иран,од 2005 до 2013 година,а неговото апсење било извршено со одобрување на ајатолах Али Хамнеј.Инаку,21 лице загинаа во антивладини протести и немири кои започнаа минатата недела.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Меѓу загинатите има и цивили,аеродромот е затворен...
Повеќе од 10000 луѓе протестираат пред парламентот во Атина...
Анкетата спроведена од Политико, укажува дека повеќето испитаници ја поддржуваат Опр...
Рекордно ниските температури земаат и човечки животи, а некои се соблекуваат и се бањ...
Наводно минатата недела претседателот поттикнувал демонстранти на насилство...
Колоната на автопатот завеана подолго од еден час...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...