ВИЦ

Одат двјца полицајци во јавно ВЦ. Влегува едниот. По петнаесет минути се враќа целиот воден. Го прашува другиот што направи. Првиот му вика:
- Изгледа пак го фатив пендрекот.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 28 Јануари 2018 17:43 Вести
Америка ја отвори најскапата зграда во Лондон

Новата амбасада која чини милијарди долари...Новата американска амбасада за која претседателот Доналд Трамп изјави дека е прескапа и на лоша локација е отворена во Лондон.Трамп објави дека нема да присуствува на отворањето затоа што смета дека претставува лоша инвестиција,а за високите трошоци ја обвини администрацијата на поранешниот претседател Барак Обама.

Американските официјални лица изјавија дека изградбата на нова амбасада чинела милијарда долари и била платена од продажбата на имоти на американската влада во Лондон.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

САД не поддржува размена на територии...
Огромната маса во Индија упаднала во полициска станица во Индија и така им пресудиле ...
Новата амбасада која чини милијарди долари...
Индиецот Шива имал среќа колку што е тежок...
Владата на Велика Британија доби ново министерство што ќе се занимава со проблемот на...
Папата погоден во глава со залетан предмет...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...