ВИЦ

Дошол Перица дома целиот среќен и му вели на татко му:
- Тато, тато! Денес слушнав еден многу добар виц за полицајци!
- Но сине, знаеш дека јас сум полицаец.
- Не грижи се тато, ќе ти го раскажам полека.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вести
Претходно пишувавме за Биг Бен, кој од денес официјално ќе молчи...
Ѕвоното на Биг Бен во познатата саат кула ќе престане да ѕвони од пладне, на 21 август...
На 17 брегот на реката Сена во Париз, е пронајден леш од кит...
Луѓето веќе не можат да прават што сакат на улица...
Царинските служби на франкфуртскиот аеродром заплениле 35 тони од заразната играчка на влезот во Ге...
Автобус со коптски христијани е нападнат во Египет, при што настрадале 35 лица, а 26 се повредени.....
Полицијата во Кувајт уапсила гулаб што пренесувал околу 200 таблети екстази...
Организацијата Викиликс открива дека ЦИА за време на Студената војна имала бизарна идеја за шпионир...
6 килограми злато се случајно пронајдени во пијаното на британско училиште...
За 4 дена во Канада исчезнала реката Силмс поради климатските промени, која тече веќе 300 години...
Црквата во украинскиот град Шервонохрад за Велигден ја открила новата бизарна фреска...
Снегот синоќа ги покри Тара, Златибор и Копаоник во Србија...
Уредно стрижаните мустаќи станаа популарни кај министрите на претседателот на Турција, Рецеп Таип Е...
Постои граѓанска иницијатива за спас на Гевгелија од тровење...
Учителка од Јужна Каролина собрала над 74.930 евра и купила 650 велосипеди за секое дете во своето ...
Естонска добротворна организација ќе донира по две плишани мечиња за секоја полициска патрола, кој...
Страница 3 од 165


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...